SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Tanie akcesoria do telefonu w cenie do 100 zł w Media Expert

  Dobre akcesoria do telefonu to podstawa, a najlepiej jeśli są dobre, tanie i przydatne na co dzień. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie dziesięciu najciekawszych tanich akcesoriów do telefonu do 100 zł, dostępnych w sklepie Media Expert. Zapraszamy!
 2. Polecane gry planszowe - TOP 10

  Nadchodzi zima…a z nią długie zimowe wieczory. Może zamiast zalegać bez celu przed telewizorem warto sięgnąć po którąś z licznych gier planszowych? To świetny sposób spędzania wolnego czasu, czy to w gronie rodzinnym czy z grupą przyjaciół. Oto 10 wartych uwagi planszówek.
 3. Spyro Reignited Trilogy – czarowny powrót do przeszłości

  Sięganie po stare, kultowe marki i bazowanie na nostalgii graczy wciąż nie wyszło z mody. Czy to pójście na łatwiznę? Jasne, że tak. Ale czy dawne hity nie zasłużyły na to by ocalić je od zapomnienia i przywróć im utracony blask? Bo właśnie robi Spyro Reignited Trilogy.
 4. Najlepsze aparaty bezlusterkowe w Media Expert

  Dobry aparat bezlusterkowy to idealny wybór dla osób, które chcą mieć możliwość wymiany obiektywów i jakość lepszą niż w smartfonach, ale cenę i rozmiary i znacznie mniejsze niż w profesjonalnych lustrzankach. Oto 10 dobrych bezlusterkowców w sklepie Media Expert.
 5. Gry na 2 osoby na jednym komputerze

  Z zazdrością patrzysz na konsolowców grającym we dwóch przed TV? Niepotrzebnie. Oto lista najlepszych gier na komputery PC z trybem lokalnej kooperacji i PvP (Player vs Player)! Oto mini ranking gier na 2 osoby.
 6. Jak zmieniła się telewizja w ostatnich latach?

  Konsumpcja telewizji mocno zmieniała się w ostatnich latach. Jaki wpływ miały na to serwisy strumieniujące wideo jak Netlifx czy Showmax? Jak konkuruje z nimi telewizja?
 7. Genesis Xenon 750 – solidna mysz dla graczy w rozsądnej cenie

  Jaka powinna być dobra myszka dla graczy? To pytanie wraca jak bumerang. Precyzyjny sensor, kilka ustawień DPI czy podświetlenie RGB to już nieco za mało by wyróżnić się tłumu. Dlatego twórcy Genesis Xenon 750 postawili dodatkowo na wymienne boki i przystępną cenę.
 8. Nokia wersja 7.1 czyli Android One za 1499 zł

  Nokia 7.1 nie będzie miała łatwej przeprawy na zapełnionym niezłymi smartfonami rynku. Czy platforma Android One i ekran ze wsparcie HDR10 wystarczą? Sprawdźmy to.
 9. Jakie słuchawki do 100 zł - TOP 5

  Szukający tanich słuchawek nie są skazani na niepowodzenie. Polecamy dobre słuchawki do 100 zł, które sprawdzą się w różnego rodzaju zastosowaniach.
 10. Najciekawsze smartfony do 1500 zł w Media Expert

  Przedstawiamy zestawienie najciekawszych, najpopularniejszych i najlepszych telefonów do 1500 zł w ofercie sklepu Media Expert. Znajdziesz tutaj godne polecenia smartfony m.in. z ładną obudową, dobrym aparatem, dużą baterią, dual SIM i dobrym ekranem z cienkimi ramkami.
TOP Google+