SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. Pewnego razu...w Hollywood - recenzja (bez spoilerów)

  Już widzieliśmy dziewiąty film Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". W rolach głównych Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie. W naszej recenzji dzielimy się wrażeniami po seansie, nie spoilerując przebiegu akcji oraz mówimy, czy warto wybrać się do kina.
 2. Najlepsze smartfony z zoomem optycznym - ekstremalny sprawdzian możliwości

  To nie test, a porównanie możliwości jednych z najlepszych smartfonów z zoomem w aparacie. Jeśli chcesz wiedzieć jak dużo potrafią najlepsi w tej dziedzinie to jest tekst dla Ciebie. Uwaga, będzie dużo zdjęć.
 3. Jaki procesor do gier kupić? TOP 10

  Szukasz najlepszego procesora do gier? Niełatwy to wybór, ale mamy dla was 10 propozycji w różnych segmentach cenowych - każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie!
 4. Jak robić dobre zdjęcia w nocy smartfonem?

  Można robić lepsze zdjęcia telefonem w nocy, nawet tym tanim. To wcale nie jest takie trudne, trzeba po prostu wiedzieć jakich funkcji i ustawień użyć. Jak robić dobre zdjęcia nocne telefonem? Dowiesz się w tym poradniku.
 5. Najlepsze smartfony z Dual SIM - TOP 10

  Telefon Dual SIM ma miejsca dla dwóch numerów telefonicznych, których możemy używać jednocześnie. Zastąpi telefon służbowy i prywatny. Szczególnie godny polecenia jest aktywny dual SIM. W tym zestawieniu polecamy 10 dobrych smartfonów z dual SIM w różnych cenach.
 6. Jaki dysk zewnętrzny do przechowywania danych wybrać? TOP 5

  Zastanawiasz jaki dysk zewnętrzny kupić? Polecamy najlepsze przenośne dyski, zarówno te bardzo szybkie, czyli SSD, jak i te bardzo pojemne, czyli HDD. Przydatne nie tylko do backupu, ale również magazynowanie dużej ilości zdjęć i filmów.
 7. Popularna piętnastka w akcji – sprawdzamy Lenovo Y530!

  Model Legion Y530 od Lenovo to bardzo popularna w tej generacji jednostka, zatem postanowiliśmy sprawdzić, w czym tkwi jej sekret. Czy na laptopie kosztującym poniżej 4000 zł można we wszystko pograć, a do tego jeszcze nada się do pracy?
 8. Co lepiej stabilizuje tani gimbal, czy hoverboard?

  Stabilizacja w czasie filmowania smartfonem to podstawa. Trzęsący się obraz nie wygląda zachęcająco, a nie każdy telefon ma własną, skuteczną stabilizację w aparacie. Można więc użyć gimbala, albo... deski elektrycznej. Który gadżet daje lepsze efekty? Sprawdzamy!
 9. Gry na 2 osoby na jednym komputerze

  Z zazdrością patrzysz na konsolowców grającym we dwóch przed TV? Niepotrzebnie. Oto lista najlepszych gier na komputery PC z trybem lokalnej kooperacji (co-op) i PvP (Player vs Player)! Oto nasz ranking gier na dwie osoby.
 10. Polecane telewizory z ekranem 40-43 cali

  Jaki telewizor z ekranem 40 lub 43 cale kupić? Jakie 43 calowe telewizory są najlepsze? Jaki 40 calowy TV jest polecany? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule. Oto przegląd najlepszych telewizorów 40-43 calowych.
TOP Google+