SERWIS KOMPUTEROWY , NAPRAWA LAPTOPÓW , SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego klikając tutaj.   

Testy i recenzje

 1. TP-Link Omada Cloud OC200 - WiFi pod kontrolą

  Kontroler TP-Link Omada Cloud OC200 jest sprzętowym systemem pozwalającym na scentralizowane zarządzanie siecią WiFi i rodziną punktów dostępowych TP-Link z serii Omada. Dzięki obsłudze chmury dostęp do konfiguracji kontrolera jest możliwy z internetu lub przez aplikację mobilną.
 2. Jaki laptop do 2000 zł? TOP 5

  Tani laptop do 2000 zł może być dobrą, ekonomiczną propozycją do domu i biura. W tak niskiej półce cenowej nie można oczekiwać najlepszych, najnowszych i najwydajniejszych komponentów. Można jednak spodziewać się w miarę wygodnej obsługi. Oto 5 dobrych laptopów do 2000 zł.
 3. Axence nVision, czyli nowości w dziedzinie zarządzania IT

  Nowe, praktyczne funkcje w Axence nVision - kompleksowym oprogramowaniu do zarządzania IT. Możliwości, które docenią profesjonaliści.
 4. Nowy portal społecznościowy już wyprzedził Twittera i Snapchat!

  TikTok to nowy portal społecznościowy, który robi szał! TikTok długo zajmował pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych aplikacji w Google Play oraz AppStore. O co chodzi z tym całym TikTokiem?
 5. ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1660 Ti - premierowy test

  Dziś testujemy GeForce GTX 1660 Ti w autorskiej wersji ASUSA. NVIDIA atakuje średni segment i prezentuje kolejnego następcę GTX 1060, tym razem bez nowinek wprowadzonych w kartach RTX.
 6. Dwie godziny z Sony A6400

  Sony A6400 okrzyknięty aparatem z najszybszym i najprecyzyjniejszym autofokusem trafia do polskich sklepów. A my po raz pierwszy nim fotografujemy.
 7. Najlepsze gry strategiczne ostatnich lat – TOP 10

  Strategie niejedno mają oblicze. Coś dla siebie znajdą w nich fani główkowania, zarządzania, podbijania, handlowania, dowodzenia, budowania…Długo by wymieniać! By ułatwić Wam poszukiwania tytułów wartych ogrania przedstawiamy naszą 10-tkę najlepszych strategii ostatnich lat.
 8. Rzut okiem na wentylatory Arctic

  Po teście najnowszej wersji coolera CPU firmy Arctic, dziś przyglądamy się dodatkowym akcesoriom tej firmy. Można tu znaleźć nie tylko wentylatory do obudowy, ale wymienne wentylatory CPU w różnych kolorach.
 9. Samsung Galaxy S10 - pierwsze wrażenia

  Samsung Galaxy S10 w trzech odmianach został zaprezentowany. To mocny pretendent do tytułu najlepszego smartfona roku 2019. Ma duży wyświetlacz AMOLED HDR z bardzo cienkimi ramkami, bardzo wydajny procesor, znakomite aparaty, mnóstwo pamięci i szybką łączność bezprzewodową.
 10. Jaki laptop do 1500 zł? TOP 5 tanich laptopów

  Zestawienie 10 laptopów w cenie ok. 1500 zł, które wyróżniają się atrakcyjną ceną i przyzwoitymi możliwościami. Wybraliśmy kilka tanich laptopów, wśród których są zarówno klasyczne notebooki, niewielkie mobilne modele, jak i uniwersalne komputery do podstawowych zastosowań.
TOP Google+